از کاغذ دیواری طرح پتینه چه میدانید؟

کاغذ دیواری طرح پتینه یکی از طرح های به روز است که کامل شده ی مدل و طرح کهنه شده ی آن می باشد ، و این کاغذ دیواری به گونه ای پر کاربرد واقع شده است که واردکنندگان کاغذ سعی دارند که تمامی مدل ها و رنگ بندی های کاغذ دیواری پتینه را وارد بازار کنند . در اصل این کاغذ یکی از سبک های کاغذ دیواری آمریکایی می باشد که یک لایه ی نازک است که بر روی سطوح مختلفی مانند سنگ و فلزات قرار می گیرد ، می توان با تلفیق طرح های سایه روشن تیره و یا کمرنگ این سبک را گسترده تر نشان داد و به دکوراسیون منزل خود جلوه ای جدید و شیک بدهیم .

 

کاربرد کاغذ دیواری طرح پتینه در دکور منزل

همانطور که گفته شد طرح پتینه برای کاغذ دیواری طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که مدل ها و سبک های بسیار مختلفی مانند روستیک و کلاسیک و دیگر مواردی را می‌توان بر روی این کاغذ دیواری اجرا نمود همچنین می توانید برای هماهنگ کردن دکوراسیون منزل خود از کاغذ دیواری پتینه با پس زمینه ای انتخاب کنید که با تمامی دکوراسیون و وسایل خود ست شود به همین دلیل این کاغذ دیواری بسیار در دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد ، و از آنجایی که حس رنگ آمیزی سنتی و کلاسیک را می تواند انتقال دهد بسیار انرژی مثبتی را به خود می گیرد . شاید فکر کنید که این کاغذ دیواری تنها مختص دکوراسیون های کلاسیک و سنتی باشد اما امروزه در دکوراسیون های مدرن و ایجاد جلوه های خاص از این سبک استفاده می کنند .

رنگ های کاغذ دیواری پتینه

طیف رنگ بندی کاغذ دیواری طرح پتینه بسیار متنوع و مختلف می باشد و شما عزیزان می توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر رنگ بندی مناسب را برای کاغذ دیواری خود انتخاب کنید از آن جایی که استقبال بسیار بالایی از این طرح کاغذ دیواری صورت گرفته است شرکت گلدتکس سعی بر آن داشته تمامی طرح ها و رنگ های مختلف آن را در آلبوم های بسیاری را برای متقاضیان فراهم کند و همچنین شما می توانید مدل های بسیاری را بر روی کاغذ دیواری چاپ کنید . همچنین جنس های بسیار مختلفی برای این طرح وجود دارد که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد یکی از این طرح ها که بسیار بر روی کاغذ دیواری مخمل زیبا تر جلوه می دهد طرح پتینه می باشد ، که شست و شو و تمیز کردن آن بسیار آسان و راحت می باشد .

 

ترکیب کاغذ پتینه با رنگ دیوارها

یکی از سبک هایی که در طراحی و دکوراسیون بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از ترکیب رنگ بندی پتینه و طراحی و دکوراسیون به کمک کاغذ دیواری طرح پتینه می باشد

. از آن جایی که کاغذ دیواری پتینه چند سالی است .

که از قدیم در معماری و دکوراسیون سنتی و کلاسیک مورد استفاده قرار می گرفت .

امروزه نیز اهمیت بسیار بالایی در دکوراسیون داخلی دارد.

می‌توان به کمک ترکیب رنگ پتینه و این مدل کاغذ دیواری سبکی جدید و نوین را خلق می کند.

اما باید این نکته را بدانید که تمامی رنگ بندی ها با فضای داخلی باید هماهنگ باشد.

و یکی از مهم ترین نکته ها در طراحی به کمک این مدل کاغذ دیواری این است.

که نصب آن باید به ظرافت و دقت انجام شود زیرا هیچ گونه درز نباید در بین این کاغذ دیواری معلوم شود زیرا کوچکترین اشتباه می تواند جلوه طرح را از بین ببرد .

منبع : https://goldtexwallpaper.com/مقالات/از-کاغذ-دیواری-طرح-پتینه-چه-میدانید؟/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *